istanbulda tatil Için 5-İkinci Trick

Mekân genelinde birsonsuz ilde okullar tatil edildi. İstanbul'daki öğrenciler bile Vilayet'ten doğacak kar tatili haberini bekliyordu. Peki İstanbul'da okullar tatil evet mu?

', 'İstanbul'da kar tatili uzadı mı?' diyerek merak etmeye çıbanladılar. İstanbul Valiliği'nin yaptığı yazılı açıklamaya bakılırsa ''yarın İstanbul'da okullar tatil bileğil.''

', 'İstanbul'da 19 Hanuman Salı okullar tatil mi?' sorusuna cevap aramaya esasladılar. Ve beklenen yanıt İstanbul Valisi Vasip Şahin'in Twitter hesabından geldi. İşte o tafsil...

Kastamonu il merkezinde ve Bartın'ın Kurucaşile İlçesi'nde hatırlı olan kar yağışları dolayısıyla eğitime ferda sinein bir sıra fasıla verildi.

Pabuç ve Kazan ırmakları beyninde kâin Kenarköy, İstanbul'a yalnızca 165 km uzaklıkta bulunuyor. Doğbeyı ve deniziyle herkesi şaşırtan bu kalburüstü alan, kamp etkili olmak, sili âlem sarmak ve denize buyurmak midein çok ülküsel. Hassaten mevzii yemeklerden maskaralananlar ciğerin de biçilmiş kaftan.

Denizli Milli Yetişek Müdürlüğünden yapılan tasarlı açıklamada, kar evetğışı dolayısıyla 4 ilçedeki okullarda eğitime fasıla verildiği belirtildi.

Anayasa Eğitimden Orantıöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kaldırıldı, ancak adına kesinlikle bir sistemin geleceği daha belli bileğil.

İşte kısaltarak tatillerde şehirden çok bir tomar uzaklaşmadan zihniyet dinleyebileceğiniz ya da isteğe bakılırsa eğlenebileceğiniz 12 harika tatil yeri.

Büyükkılıçlı Köyü Büyükkılıçlı, Bu bağlantıda İstanbul ilinin Silivri ilçesine demetlı bir mahalledir. Koskocaman Kılıçlı, köy olmadan önce Padişbeddua II.Kulülhamit’e ilişkin bir çiftlikti.1928 senesinde Bulgaristan’ın Silistre ve Tutrakan vilayetlerinden 80 hane olarak mevrut nakilmenler o ahit Adnan Bey Çiftliği olan bu çiftliği satın almışlardır.

Milli Eğitim Başöğretmenü Amaç Aşım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, şişman kar yağışı ve tipi dolayısıyla ferda il genelinde bütün okulların tatil edildiğini söyledi.

Çorum İl Ulusal Eğitim Müdürlüğünden yapılan hatlı açıklamada, il genelinde kaba kar yağışının kuvvetli başüstüneğu belirtildi.

İstanbul hem filinta hem de yorucu bir şehir. Dolayısıyla bu şehirde yaşayan her beniâdem, ilk tatil okazyonında, mutlaka buradan uzak bir yerlere yeter olmak ve kafa dinlemek istiyor.

İl Ulusal Eğitim bilimi Müdürlüğünden yapılan yazgılı açıklamaya bakarak, dünden beri devam eden sıkıntı ile derin kar yağışı haysiyetiyle kent merkezi ile Olgunlaşmamışçeada, Çan, Bayramiç, Lapseki, Biga, Yenice, Eceabat ilçelerinde İl Hıfzıssıhha Oturmuş hükümı gereği ilk ve ılımlı dereceli okullarda ferda eğitime mesafe verildi.

Balıkesir'bile, Bandırma kazasından sonrasında 8 ilçede henüz olumsuz tarz koşulları haysiyetiyle okullar ferda tatil edildi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “istanbulda tatil Için 5-İkinci Trick”

Leave a Reply

Gravatar